Classificació del torneig 12h.F7 S.E.Ateneu PBI

* Els criteris per resoldre possibles empats de punts entre dos equqips seran:
· Gol average particular
· Gol average general
· Gols a favor

SENIOR A

Equip P. PJ PG PE PP GF GC
Aguiluchos 15 5 5 0 0 19 4
P.B.Igualada 12 5 4 0 1 13 5
Los de la pista 7 5 2 1 2 10 5
Vui dir 7 5 2 1 2 10 8
Kastanya Futbol Club 3 5 1 0 4 5 20
Atlantis 0 5 0 0 5 0 15

SENIOR B

Equip P. PJ PG PE PP GF GC
Sant Genis 13 5 4 1 0 15 2
Xuscala 10 5 3 1 1 14 5
Xupis team 9 5 3 0 2 10 6
Iluminatis 9 5 3 0 2 9 7
Va de titos 3 5 1 0 4 8 18
Los legendarios 0 5 0 0 5 3 21

VETERANS

Equip P. PJ PG PE PP GF GC
Jovenes promesas 13 6 4 1 1 14 7
Navia 12 6 3 3 0 13 3
Belles Glòries 11 6 3 2 1 11 3
La Betica 10 6 3 1 2 13 5
Torraos 2.0 7 6 2 1 3 4 9
La Llacuna 6 6 2 0 4 9 12
Panxa Rodona 0 6 0 0 6 0 25
0 0 0 0 0 0 0

Resultats dels Partits

Aqui teniu els resultats dels partits jugats.

Hora SUBARU DROGUERIA RIBA CAMP 3 CAMP 4
GrupEquipsResultatGrupEquipsResultatGrupEquipsResultatGrupEquipsResultat
09:00 SENIOR A
Kastanya Futbol Club
P.B.Igualada
0 - 3 SENIOR B
Iluminatis
Va de titos
2 - 1 SENIOR A
Aguiluchos
Atlantis
3 - 0 SENIOR B
Xuscala
Xupis team
2 - 0
09:25 VETERANS
Panxa Rodona
Belles Glòries
0 - 4 VETERANS
La Betica
La Llacuna
2 - 1 VETERANS
Torraos 2.0
Jovenes promesas
0 - 2
09:47 SENIOR B
Sant Genis
Los legendarios
3 - 0 SENIOR A
Los de la pista
Vui dir
0 - 0 SENIOR B
Iluminatis
Xuscala
3 - 2 SENIOR A
Kastanya Futbol Club
Aguiluchos
0 - 7
10:12 VETERANS
Torraos 2.0
Navia
0 - 3 VETERANS
Panxa Rodona
La Betica
0 - 7 VETERANS
Belles Glòries
La Llacuna
1 - 2
10:39 SENIOR A
P.B.Igualada
Los de la pista
3 - 1 SENIOR B
Va de titos
Sant Genis
0 - 7 SENIOR A
Atlantis
Vui dir
0 - 3 SENIOR B
Xupis team
Los legendarios
3 - 0
11:04 VETERANS
Belles Glòries
Jovenes promesas
4 - 1 VETERANS
La Betica
Navia
0 - 0 VETERANS
Panxa Rodona
La Llacuna
0 - 4
11:26 SENIOR B
Xupis team
Iluminatis
2 - 1 SENIOR A
Atlantis
Kastanya Futbol Club
0 - 3 SENIOR B
Xuscala
Los legendarios
6 - 1 SENIOR A
Aguiluchos
Vui dir
4 - 1
11:51 VETERANS
Panxa Rodona
Torraos 2.0
0 - 2 VETERANS
Belles Glòries
Navia
0 - 0 VETERANS
La Betica
Jovenes promesas
0 - 2
12:18 SENIOR A
P.B.Igualada
Atlantis
3 - 0 SENIOR B
Va de titos
Xupis team
1 - 4
12:43 SENIOR A
Aguiluchos
Los de la pista
2 - 1 SENIOR B
Xuscala
Sant Genis
1 - 1
13:08 VETERANS
La Llacuna
Torraos 2.0
0 - 2 VETERANS
Jovenes promesas
Navia
2 - 2
13:30 SENIOR B
Va de titos
Los legendarios
6 - 2 SENIOR A
P.B.Igualada
Vui dir
2 - 1
14:00 SENIOR A
Kastanya Futbol Club
Los de la pista
0 - 5 SENIOR B
Iluminatis
Sant Genis
0 - 2
14:25 VETERANS
Belles Glòries
La Betica
2 - 0 VETERANS
La Llacuna
Jovenes promesas
1 - 3
14:47 SENIOR B
Va de titos
Xuscala
0 - 3 SENIOR A
P.B.Igualada
Aguiluchos
2 - 3
15:12 SENIOR A
Atlantis
Los de la pista
0 - 3 SENIOR B
Xupis team
Sant Genis
1 - 2
15:37 VETERANS
Panxa Rodona
Navia
0 - 4 VETERANS
Belles Glòries
Torraos 2.0
0 - 0
15:59 SENIOR B
Iluminatis
Los legendarios
3 - 0 SENIOR A
Kastanya Futbol Club
Vui dir
2 - 5
16:24 VETERANS
Panxa Rodona
Jovenes promesas
0 - 4 VETERANS
La Betica
Torraos 2.0
4 - 0
16:46 VETERANS
La Llacuna
Navia
1 - 4 VETERANS
17:26 Q1
Vui dir
Sant Genis
0 - 2 Q2
Aguiluchos
Iluminatis
1 - 2
18:06 Q3
P.B.Igualada
Xupis team
2 - 4 Q4
Los de la pista
Xuscala
3 - 8
18:46 SV1
Jovenes promesas
La Betica
1 - 3 SV2
Navia
Belles Glòries
2 - 1
19:26 S1
Sant Genis
Xupis team
4 - 1 S2
Iluminatis
Xuscala
0 - 3
20:06 FV1
La Betica
Navia
F1
Sant Genis
Xuscala
2 - 1